Vali
Mootoriõlid sõidu- ja pakiautodele
- SHELL Helix Extra Pro AR-L 5W-30 209L1 209,000L 1 tk2 664,75 € + km12,75 € / L + km
- SHELL Helix Extra Pro AR-L 5W-30 RN17 Eco 20L EURO1 20,000L 1 tk293,40 € + km14,67 € / L + km
- SHELL Helix Extra Pro AR-L 5W-30 RN17 209L1 209,000L 1 tk2 664,75 € + km12,75 € / L + km
- TOTAL Quartz INEO X.LL 0W-20 208L1 208,000L 1 tk3 231,14 € + km15,53 € / L + km
- SHELL Helix Extra Pro AF 5W-30 1L1 1,000L 12 tk17,08 € + km17,08 € / L + km
- Shell HELIX Extra Pro AP-L 5W-30 209L1 209,000L 1 tk2 873,75 € + km13,75 € / L + km
- MOBIL 1 ESP X2 0W-20 208L1 208,000L 1 tk3 231,14 € + km15,53 € / L + km
- TOTAL Quartz INEO L LIFE 0W-30 208L1 208,000L 1 tk2 230,03 € + km10,72 € / L + km
- SHELL Helix Ultra SP 0W-20 209L1 209,000L 0 tk3 030,50 € + km14,50 € / L + km
- TOTAL Quartz Ineo Xtra EC6 0W20 208L1 208,000L 1 tk3 379,53 € + km16,25 € / L + km
- SHELL Helix Extra ECT 5W-40 (C3+OEM) 5LEndine nimi: HELIX HX8 ECT 5W-401 5,000L 1 tk66,90 € + km13,38 € / L + km
- SHELL Helix Ultra Pro AV-L 0W-20 BULKTäissünteetiline mootoriõli - Loodud vastama teatud kõrge sooritusvõimega Audi, VW ja Porsche mootorite karmidele nõuetele.1 1,000L 1 l14,21 € + km14,21 € / L + km




















