Liitu

Kõik väljad on kohustuslikud
Logi sisse kui Teil juba on konto

Kuidas esitada hinnapäringut?

 

  1. Logi sisse, otsi üles huvipakkuv toode ning vajuta ”Lisa hinnapäringusse”

 Lisa hinnapäringusse nupp

 

  1. Ülevalt paremalt nurgast ostukorvi kõrvalt leiad päringukorvi – vajuta peale. Hetkel on päringukorvi lisatud 1 toode.

 basket nupp

  1. Avaneb uus vaade “Hinnapäringute korv”, kus on kuvatud toote hetke hind, laoseisud ning on võimalik määrata soovitud kogus. Variant on sisestada sobiv hind kas hinnakastikese sisse või lisada soovitud allahindluse % märkuste lahtrisse (soovi korral ka muud kommentaarid). Seejärel vajuta “Saada hinnapäring”

 

 

  1. Hinnapäring on saadetud! Müügiesindaja vaatab selle esimesel võimalusel üle ning kas kinnitab ära või lükkab tagasi ja pakub uue hinna / informeerib toote saadavusest.

 

 

  1. Üleval paremal nurgas päringukorvi kõrval asub “Töölaud”. Sinna peale vajutades on võimalik näha/muuta oma andmeid, vaadata tellimuste ajalugu ja hinnapäringute seisu. Nii kaua, kui päring on ülevaatamisel, on hinnapäringu olek “Ootel”:

 desktop price quote button

 

  1. Kui müügiesindaja on päringu omalt poolt kinnitanud, siis on päringu olek “Kinnitatud”. Päring aegub kinnitamise hetkest alates kaks nädalat. “Teisalda osturkorvi” vajutades on võimalik hinnapäring kiirelt ja mugavalt tellimuseks ümber vormistada.

 vaata hinnapäringut

 teisalda nupp

  1. Peale ostukorvi lisamist vajuta “Tellimuse vormistamine”

 

  1. Kui müügiesindaja on hoopis teise hinna välja pakkunud (punktis 5), siis ta vastab sellele kommentaariga, mida on võimalik näha kui vastav päring lahti klõpsata. Seejärel on kliendil võimalus see pakkumine aktsepteerida või tühistada.