UUS Shell Mysella S6 N 40 viib isegi äärmuslikes töötingimustes mootori sooritusvõime ja kaitse uuele tasemele

UUS Shell Mysella S6 N 40 viib isegi äärmuslikes töötingimustes mootori sooritusvõime ja kaitse uuele tasemele

Shell Lubricants tõi turule Shell Mysella S6 N 40 – kõrge sooritusvõimega õli, mis on loodud statsionaarsetele gaasimootoritele ning on tõendatud, et see pikendab õlivahetusintervalli kuni 150% ¹. Juhtivate gaasimootoritootjate poolt heaks kiidetud Shell Mysella S6 N 40 pakub väljapaistvat mootori kaitset ja sooritusvõimet – isegi olles silmitsi ekstreemsete töötingimuste ja väiksemate karteri mahtudega, mida tänapäevastes mootorites leidub.

Lisaks pikendatud õli elueale on sõltumatud tootmisharu katsetused näidanud, et see uus toode võib pakkuda hulgaliselt muid silmapaistvaid eeliseid kogu energiatööstuse ettevõtjatele.

Näiteks kaitseb Shell Mysella S6 N 40 täiustatud manusetehnoloogia aktiivselt kahjulike mootorisadestiste ja hapete kogunemise eest isegi suure võimsusega mootorites, mille kolvi temperatuur on kõrge ning samuti on kõrge silindrimahu ja võimsuse suhtarv.  See omakorda aitab vähendada mootori võtmedetailide, näiteks kolvirõngaste ja silindrihülsside kulumist.

Sarnaselt on tõestatud, et Shell Mysella S6 N 40 tagab parema vastupidavuse vananemisele (oksüdeerumine ja nitreerimine), tagades samal ajal suurema viskoossuse kontrolli ning soojustagastuskatelde, turboülelaadurite ja vahejahutite suurepärase puhtuse.

Mis kasu on sellest klientide jaoks?

Mysella S6 N aitab parandada mootori kaitset ja efektiivsust ning pikendada õlivahetusvälpa. Kõik see kokku annab madalamad ekspluatatsioonikulud ja suurema kasumlikkuse.

Elektrigeneraatorite Shelli piirkondlik rakendusspetsialist Peter Schippers ütles: “Viimastel aastatel oleme näinud, et originaalseadmete tootjad tutvustavad uusi, suure võimsusega terasest kolbmootoriga statsionaarseid gaasimootoreid, mille eesmärk on vastata kogu maailmas kasvavale energiavajadusele. Neil kõigil mootoritel on midagi ühist: nad esitavad kõrgemaid nõudeid määrdeainetele, mis peavad töötama ekstreemsematel temperatuuridel ja rõhkudel, väiksemate karteritega ja väiksema õlikuluga ning lisaks heitgaasikatalüsaatoritega - kõik need tingimused võivad suurendada sademete tekkeriski ja lühendada õlivahetusvälpa. Järelikult vajavad gaasimootoreid kasutavad kliendid õli, mis oleks võimeline tagama ja hoidma mootori kõrgetasemelist sooritusvõimet ja kaitset tänapäevastes, üha keerukamates, töötingimustes.See õli on Shell Mysella S6 N 40. ”

¹ Tegelikes töötingimustes säilitab Shell Mysella S6N TBN-i kauem, tõestades 150% pikemat õli eluiga, võrreldes oma eelmise põlvkonna õliga Shell Mysella S5N J420C-s